Telia

Telia teikia internetą namams keliomis technologijomis priklausomai nuo gyvenamosios vietos ir Jūsų poreikių: Šviesolaidinis, Mobilus ir Plačiajuostis internetas.

Šviesolaidinis internetas
Šviesolaidinis internetas – pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1Gb/s interneto sparta. Duomenys perduodami optiniais laidais, o tai užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius.

Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s.

Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas
Plačiajuosčio ir hibridinio tipo interneto sprendimus rekomenduojame vietovėse, kuriose nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu.

„Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančius miesteliu ar gyvenvietes. Plačiajuosčio interneto spartos pakanka patogiai naršyti internete, klausyti muzikai ar peržiūrinėti vaizdo įrašams.

Naujos kartos hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliaisiais 4G duomenimis. Šis sprendimas leidžia pasiekti iki 100 Mb/s greitį ir suteikia papildomas galimybes naudotis išmaniąja „Telia“ televizija.

4G mobilus internetas
4G internetas – tai naujos kartos mobiliojo ryšio technologija, leidžianti naudoti mobilųjį 4G ryšį internetui jūsų namuose.

„Telia“ 4G tinklas yra greičiausias Lietuvoje – jis užtikrina net iki 120 Mb/s interneto spartą. Be to, jis ir plačiausias – jį pasiekia net iki 99 proc. Lietuvos gyventojų, todėl 4G internetą namams galima įsirengti praktiškai bet kuriame šalies kampelyje.

Internetas + televizija
„Telia“ internetas ir televizija – tai specialūs „Telia“ namų interneto ir išmaniosios „Telia“ televizijos planai. Pirkdami paslaugas kartu, už mažesnę kainą gaunate daugiau papildomų privalumų, nei pirkdami kiekvieną paslaugą atskirai.

Mėgaukitės ne tik sparčiu internetu, bet ir žiūrėkite populiariausius TV kanalus ir naujausius filmus ar serialus – viskas pagal jūsų pomėgius ir poreikius.

Telia renginiai

Renginių nėra

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika.