Interneto greičio matuoklė

Naršyklėje nėra įdiegto FlashPlayer įskiepio.
Jei naudojate mobilų įrenginį prašome pabandyti Interneto greičio matavimo aplikaciją mobiliems įrenginiams

*Paleisti interneto greičio matuoklę, spauskite "BEGIN TEST".

Greičio matuoklė matuoja interneto ryšio greitį Mbps (megabitais per sekundę). Matavimo metu nustatomas maksimalus ir vidutinis parsisiuntimo (download) greitis, bei išsiuntimo greitis (upload). Pasinaudokite proga pamatuoti kaip greitai galite parsisiųsti duomenis arba išsiųsti iš savo kompiuterio. SpeedTest.net Globalus plačiajuosčio interneto testas. SpeedTest leis pasitikrinti ar Jūs gaunate iš interneto tiekėjo tai už ką mokate. Naudodami SpeedTest.net jūs galite pastoviai pasitikrinti ar interneto paslaugų tiekėjai suteikia jums tokį interneto greitį, kokį yra pažadėję. Susikūrę nemokamą prisijungimą galėsite lengviau sekti savo interneto greičio rezultatus iš skirtingų kompiuterių. Galėsite valdyti savo testų istoriją, grupuoti rezultatus ir prisijungimus.

Naudojate Tele2, Omnitel ar Bitė mobilų internetą ir norite išmatuotji mobilaus interneto arba WiFi greitį savo telefonu ar planšete? Išbandykite mobilaus interneto greičio matavimą telefone (programėlė).

Elektroninių paslaugų vartotojų teisės ir pareigos

Elektroninių ryšių paslaugų vartotojai turi pakankamai teisių. Pagrindinės teisės ir pareigos yra apibrėžiamos paslaugų teikimo sutartyje, pasirašomoje su paslaugų teikėju. Sutarties nuostatos turi atitikti Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklėse nustatytus reikalavimus.

Vartotojų teises ir pareigas nustato: Iškilus ginčui su paslaugų teikėju:

*Parengta pagal Ryšių reguliavimo tarnybą. 2012-03-14


Naudingi straipsniai apie interneto spartą

Greičio matavimo testai kitose Lietuvos svetainėse

Interneto spartos testai užsienio svetainėse

Draugai:
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. X